Vítejte v AK SCHOPF

Advokátní kancelář Schopf, založená roku 2002 a sídlící v Praze na Novém Městě, se zaměřuje zejména na občanské a obchodní právo, dále též na trestní, finanční či správní právo. Během krátké doby naší existence se nám podařilo získat rozsáhlou klientelu, a to jak domácí, tak i zahraniční. Svým klientům nabízíme právní pomoc nejen v českém, ale též v anglickém a německém jazyce, a to ve všech oblastech práva. Právní služby poskytujeme fyzickým i právnickým osobám na celém území České republiky, přičemž jsme schopni realizovat poskytnutí právních služeb v zahraničí za pomoci advokátních kanceláří působících v dané lokalitě.

 

Naším cílem je spokojenost klienta, a to jak vyjádřitelná v ocenitelných hodnotách tak ve formě nepeněžitých benefitů. Jsme proto připraveni poskytovat našim klientům kvalitní a rychlé právní služby. Náš kolektiv mladých, schopných a flexibilních právníků je ochoten takřka kdykoliv prodiskutovat Váš problém a navrhnout jeho nejlepší řešení. Při realizaci řešení problému klienta pak využíváme maximálně všech našich schopností a dostupných prostředků tak, aby byla záležitost vyřešena bez zbytečných časových průtahů a ekonomických ztrát.


Mgr. Petr Schopf

Absolvoval studium na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, kde v roce 1998 získal titul magistr. Po absolvování studia působil jako koncipient v několika renomovaných advokátních kancelářích. Samostatným advokátem je od poloviny roku 2002.


Náš tým je Vám k dispozici

Náš kolektiv je připraven Vám pomoci ve všech právních otázkách. Neváhejte se na nás s důvěrou obrátit.

AK SCHOPF
Rychlý kontakt: +420 224 218 985, Politických vězňů 1272/21, Praha 1 110 00

Praha 1

Politických vězňů 1272/21
110 00 Praha 1
Telefon:
+420 224 218 985